RECEPT HIGH PROTEIN PITA MET KIPPENDIJFILET

door Sarina de Reus

Vandaag op het menu; een high protein pita met kippendijfilet en een zelf gemaakt knoflook sausje. Je hebt niet veel ingrediënten nodig voor dit recept en het is binnen een kwartiertje klaar.

BENODIGHEDEN:
– 1 pita broodje (45g)
– 150g kippendijfilet
– 30g magere yoghurt
– half teentje knoflook
– 2 tl shoarma kruiden
– ijsberg sla en komkommer

BEREIDINGSWIJZE: Snijd de kippendij filet in reepjes en doe 1 tl kokosolie in de pan. Voeg 2 tl shoarma kruiden toe en bak de kippendijfilet gaar. Verwarm de pita broodjes in de pan, elke zijde 2 minuutjes. Snij in de tussentijd de komkommer in plakjes en maak het sausje klaar. Dit doe je als volgt; snijd de knoflook fijn en gooi het door de magere yoghurt met een snufje zout. Roer het door elkaar en je sausje is klaar. Snijd je pita open en voeg de kippendijfilet, het sausje, de sla en komkommer toe.

VOEDINGSWAARDE:
Kcal: 330
Eiwit: 36g
Koolhydraten: 22,5g
Vetten: 9,9g

Heb je vragen over dit recept of ga je hem zelf proberen? Stuur mij dan zeker een berichtje. Heb je hulp nodig bij een voedingsschema op maat? Ik help je hier graag bij.

Eet smakelijk!

0 reactie
0

Je vindt dit misschien ook leuk

Leave a Comment